speedfight.pl



♥♥♥Speedek by Bartek. ........♥♥♥

Tutaj możecie pochwalić się Waszym skuterem.

♥♥♥Speedek by Bartek. ........♥♥♥

Post» Bartek » 13 Maj 2011, 16:22

W tym temacie chciałbym przedstawić moje oczko w głowie, a mianowicie Peugeocika Speedfighta w wersji LC z pięknego rocznika 97 8) Cóż tu dużo pisać, kupiłem go przed świętami wielka nocy i wyglądał gorzej niż źle:
Image

Image

Image

Było bardzo dużo do zrobienia, razem z tatą zabraliśmy się za lakierowanie plastików:

Image

Image

Image

Image

A tak wyglądał speedek po pierwszym złożeniu:

Image

Image

Teraz speed wygląda tak:
Image

Image

Z nudów zrobiłem sobie dokładną listę tego co chcę zrobić w speedzie, i tylko dla sb przy okazji kosztorys który mnie lekko przeraził i stwierdziłem że nie skończę projektu do wakacji tak jak chciałem :) A niżej dokładne plany:

:arrow: Optyka :twisted:
Malowanie:
Czacha-fioletowa perła, plastik nad licznik- fioletowa perła, boczki z kierunkami- filetowa perła, pług-fioletowa perła, boczki pod siedzeniem- fioletowa perła, zadupek- fioletowa perła, nadkole stickerbomb lub fioletowa perła, błotnik sticker, podłoga i to wyżej-białe, felgi białe, kartery na czarno.
:arrow: Cd:
Kapa-sticker bomb, kick starter SSP, przedłużka amora- SSP, jakaś klapka aku, manetki Hebo papus- czarno białe, obicie kanapy-czarno-fioletowe z białą nicią, srebrne siatki we wlotach, klamki-sticker, obramowanie licznika- sticker, wahacz od speeda 2, podświetlenie blachy STR8, spoiler BGM LED, nóżka boczna Buzzetti.

:arrow: Mechanika :twisted: :twisted:
Silnik seryjny, lub od P/G 180CC :twisted: :twisted: zależy od chęci i funduszy.

:arrow: Do tego:
Opona Dunlopa, plastik pod kiere( mój jest połamany), zaślepka na koło z tyłu, zrobienie nadkola.

Aktualny setup:
:arrow: Gaźnik Dellorto 17,5mm
:arrow: Sprzęgło Stage6 sport pro
:arrow: Dzwon Stage6 WingCooler
:arrow: Wariator Polini SpeedControl
:arrow: Płytka membrany Polini miękka
:arrow: Cylinder ported by Przemas copy MHR replica 50cc ok.12km
:arrow: Wydech Yasuni R Kevlar :twisted:
Wiem że bardzo dużo osób namawiać mnie będzie na kiere BMX, sory ale nie będzie :lol: To już byłby za duży koszt, chociaż kto wie :lol: Nie będzie też polerowanej kapy gdyż ma ostre wżery i musiał bym kupić inną.
Pozdro! Zachęcam do komentowania! :?
Awatar użytkownika
Bartek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 930
Skuter: Peugeot SpeedFight LC 97r.
Grupa: Pomorskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Przemo66 » 13 Maj 2011, 17:26

Witam
Co można zrobić ym lampa od 2 jakiś wydech wario siatka we wlotach lotka.
A koła by fajnie pomarańczowe wyglądały lub czarne z rantem a nie takie szaraki :)
Awatar użytkownika
Przemo66
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 325
Skuter: speedfight 1 lc
Grupa: Wielkopolskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Bartek » 13 Maj 2011, 18:54

nom nad kołami już myślałem ;D wydech będzie w wakacje i zobaczy się może nowy cylek zależy od funduszy ;D a lampa no też coś tam o niej myślałem ale raczej nie będę z nią nic robił tylko wstawię imitacje xenona niby fajnie świeci ;P
Awatar użytkownika
Bartek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 930
Skuter: Peugeot SpeedFight LC 97r.
Grupa: Pomorskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Radkowski » 13 Maj 2011, 19:52

Super speed :yes: nie zmieniaj świateł zostaw takie jakie masz jedynka to jedynka :P
Dobrze, że przywróciłeś go do życia
I jeszcze takie małe pytanka sprayem go malowałeś :?:
Awatar użytkownika
Radkowski
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 521
Skuter: Gilera RCR '07 & Yamaha PSR 8000 :P
Grupa: Mazowsze

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Bartek » 13 Maj 2011, 20:06

tak sprayem, nie jest to fachowa robota ale źle nie wyszło. wywaliłem na to ok. 150zł kolory to czarny mat i RAL2008 ;D ogółem w realu wygląda bd. i dziś zamontowałem boczną stopkę pięknie na niej leży ;D nowe zdjęcia wrzucę jak dostanę linkę gazu i go złożę bo teraz tylko zadupek jest założony xD
Awatar użytkownika
Bartek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 930
Skuter: Peugeot SpeedFight LC 97r.
Grupa: Pomorskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Radkowski » 13 Maj 2011, 20:10

Właśnie widze,że na fotch wygląda nieźle :P Możesz jeszcze jakieś naklejki dokupić :wink:
Awatar użytkownika
Radkowski
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 521
Skuter: Gilera RCR '07 & Yamaha PSR 8000 :P
Grupa: Mazowsze

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Bartek » 13 Maj 2011, 20:19

no mam zamiar ale nie wiem kiedy to nastąpi jak na razie muszę go jeszcze na przegląd zawieść i przerejestrować więc następne wydatki ;/ właśnie przed chwilą oglądałem Twojego speeda wygląda świetnie ja myślałem nad czerwonym tylko w połączeniu z czarnym ;D pierwsza koncepcja była taka że speed będzie cały w czarnym macie ale stwierdziłem z ojcem że jednak będzie kijowo potem miała być czerwień a ostatecznie wyszedł z tego pomarańcz z czernią ;D a wracając do Twojego speeda przyciął bym mu błotnik pod samą blachą ja tak mam w moim i wygląda super a co do tego żeby pozostawić jedynkę jedynką masz rację ;D kumpel na dwójkę a jedynki nikt w okolicy nie ma i to jest super!
Awatar użytkownika
Bartek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 930
Skuter: Peugeot SpeedFight LC 97r.
Grupa: Pomorskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Bartek » 14 Maj 2011, 12:40

a oto zdjęcia z dziś ;D musiałem go rozebrać żeby linkę wymienić i tak stał parę dni aż dziś się wkurzyłem i pojeździłem sobie na zepsutej lince nieraz się blokuje ale nie jest źle :D oto foto na bocznej jak pięknie leży :Image
Awatar użytkownika
Bartek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 930
Skuter: Peugeot SpeedFight LC 97r.
Grupa: Pomorskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Przemek » 14 Maj 2011, 12:46

Pomogłem ze zdjęciem. :)
Image
Pomaluj koła na czarny kolor. Daj pomarańczowe paski. Oddaj pokrywę przekładni do polerowania. Wstaw siatki tuningowe i kup osłonę licznika.
Awatar użytkownika
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1108
Skuter: Speedfight 2
Grupa: Dolnośląskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Bartek » 14 Maj 2011, 15:39

osłona zapewne będzie a co do reszty to kiedyś na pewno to zrobię jak tylko będę miał $ ;D aktualnie speed złożony lecz nie działa żarówka ;/ ojciec może kupi w poniedziałek :D
Awatar użytkownika
Bartek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 930
Skuter: Peugeot SpeedFight LC 97r.
Grupa: Pomorskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Bartek » 17 Maj 2011, 14:42

sory za post pod postem ale chciałbym odświeżyć temat :) a więc wczoraj złożyłem speeda prawie do końca to znaczy żarówka zrobiona (znalazłem w garażu xD) teraz tylko czekam na owiewkę na licznik która przyjdzie do piątku najpóźniej. mam nadzieję że uda mi się wyciągnąć ojca dziś na przegląd :twisted: no i może wstawię za chwilę jakieś nowe foto 8)
Awatar użytkownika
Bartek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 930
Skuter: Peugeot SpeedFight LC 97r.
Grupa: Pomorskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» bolec876 » 17 Maj 2011, 15:09

ja na twoim miejscu wziąłbym się za przeróbkę speeda na II :wink:
tak to speed fajny, ale II - mmmmm..... :yes:
Awatar użytkownika
bolec876
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 211
Skuter: Speedfight 2

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Bartek » 17 Maj 2011, 15:49

nie nie na II nie ma mowy kolega ma 2 wygląda fajnie ale ja wolę swoją 1. poza tym nikt w okolicy nie ma 1 tylko jedna 2 kolegi 8) a oto foto z przed chwili zrobione w końcu na zewnątrz:

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
Bartek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 930
Skuter: Peugeot SpeedFight LC 97r.
Grupa: Pomorskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Arek0201 » 17 Maj 2011, 15:52

Poprawiłem foto
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Arek0201
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1612
Skuter: Aerox for stunt
Grupa: Wielkopolskie

Re: Speedfight @by Bartekdet@

Post» Bartek » 18 Maj 2011, 19:33

dziś doszła owiewka nad licznik jestem w trakcie jej malowania dziś wieczorem speed będzie oficjalnie ukończony ;D
Awatar użytkownika
Bartek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 930
Skuter: Peugeot SpeedFight LC 97r.
Grupa: Pomorskie

Następna

Wróć do Wasze skutery

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron