speedfight.pl



Speedfight2 Iron-x Lc by Dawii125

Tutaj możecie pochwalić się Waszym skuterem.

Speedfight2 Iron-x Lc by Dawii125

Post» dawii125 » 18 Wrz 2012, 22:18

Witam
Dziś zaprezentuję moją maszynę a mianowicie :
Peugeot Speedfight2 50 Lc Iron-X 2006r
Dostałem go tuż po zdaniu karty moto-rowerowej :cool: miał on na początku 9000tyś :mrgreen: przebiegu i był po zdjęciu 2 blokad a mianowicie na tłumiku i wariatorze została blokada tylko na filtrze powietrza :< . Speed po 1 ruszeniu w trasę rozpędził się do 85km/h co bardzo mnie zaskoczyło i zachęciło do inwestycji w tego speed-a :) Po mieś, wymieniłem w nim tłumik na Leo Vince TT Co mało poprawiło osiągi ale wzmocniło dźwięk ale nie był wystarczający :roll: i z czasem kupiłem Yasuni Z ktrórego do dzisiaj chwale ;)
Ale oczywiście na tym się nie zakończyło :mrgreen:

Setup :
-> gaźnik 17,5 tec
-> filtr powietrza polini
-> sprężyna sprzęgła
-> zawór membranowy tec evolution
-> króciec top racing
-> wariator polini speed control
-> sprężynki sprzęgła stage6 miękkie
-> dzwon malossi

A teraz dobre wspomnienie <ten 1 komplecik ;x > :cool:

Image

Z setup-u w trakcie realizacji jest :mrgreen: :
-> gaźnik dellorto 17,5

I to na tyle :mrgreen: , teraz z wizuala :P :

-> lampa tylnia str8
-> nakładki na hamulce
-> nadkole którego nie złożyłem bo dopiero co dostałem :wink:


W planie są :wink: :

-> śruby str8 niebieskie
-> lusterko F1
-> pasek led biały

Mój Speed-y rozwija szybkość do 93km/h , wiem że to nie dużo ale głównie zrobiłem go na przyśpieszenie :P siedzą w nim 5 gram rolki .
Co żałuje to : gaźnik tec 17,5 , tłumik leo vince tt a co mnie pozytywnie zaskoczyło to : yasuni z , dzwon malossi , wariator speed control ;)
Nad malowaniem plastików myślę bo są troszkę przytarte i się zastanawiam ale myślę że pomaluję no i oczywiście też będzie piastowanie kółek do speeda :mrgreen:

A to jeszcze kilka fotek mego sprzętu po zakupie jak i po tuningowych częściach :cool:

Image

1 Początki :O -> staaree :P :

Image

Już po wstawieniu lampy , filtra ,nakładek na hamulce i tłumiczka yasuniaka :wink: :roll:

Image

Image

Image

Image



Więcej fotek przerobionych w film czy też film jeszcze z poprzednich setupów znajdziecie na -> http://www.youtube.com/watch?v=5y7ZyAKSDqo
Filmiki też już są stare ale kolejne filmiki będą wrzucone już w Maju :mrgreen: :roll:

A tu macie jeszcze 1 zdjęcie starsze z ekipą w malutkim składzie :mrgreen:

Image

Po rozpoczęciu sezonu w Bielsku Podlaskim 2013 w Maju na który się wybieram planuje zrobić nowe zdjęcia już z nowymi moto i innymi okolicznościami :wink:
Dziękuje za uwagę :D
Zapraszam do komentowania i oceniania mego speed-a :mrgreen: :cool:[/b]
Awatar użytkownika
dawii125
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 15
Skuter: Peugeot Speedfight2
Grupa: Podlaskie

Re: Speedfight2 Iron-x Lc by Dawii125

Post» dawii125 » 07 Kwi 2013, 14:44

Nowe zdjęcia już nie długo :P
Awatar użytkownika
dawii125
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 15
Skuter: Peugeot Speedfight2
Grupa: Podlaskie


Wróć do Wasze skutery

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron