speedfight.pl



Peugeot JetForce C-Tech By BeRTone

Tutaj możecie pochwalić się Waszym skuterem.

Peugeot JetForce C-Tech By BeRTone

Post» BeRTone » 23 Mar 2013, 21:52

Yoo Jestem BeRTone Chce wam Pokazać Mojego Peugeot JetForce C-Tech z 2008 Roku na którym od razu po zakupie a raczej juz nawet kilka dni przed zakupem był obmyślany Plan działania Tuningu . A Więc od razu po zakupie mojej jetty za którą dałem 3,700 zacząłem realizować Projekt zaczynając może i nie od Ślinika ale najpierw większej mierze Custom Tuning . Skuter mam od nie dawna bo od końca Stycznia 2013 . Teraz postanowiłem pokazać swój projekt który myślę zostanie pochwalony jak i ze zauważony Na Forum :) Setup Mechaniczny jaki jest w jettcie to praktycznie Seria zmieniony został wydech przez poprzedniego właściciela na LeoVince TT został także założony nowy cylinder
DR 50cc i biała sprężyna Centralna Reszta całkowita Seria :)

Plan Tuningu Jest bardzo wielki zaczynając od CUSTOMU po zmianę felg aż po zmianę całkowicie ślinika :D



Przejdźmy teraz do zaprezentowania Jetty Po zakupie :D a więc wyglądała ona tak ;

Uploaded with ImageShack.us

Image

Image

kilka Dni Padł Pomysł na zrobienie wstępnego BadLook :) na Taśmie Klejącej :/

Image

lecz nadal to nie było to co miało byc :) Dlatego zakupiłem StrickerBoom którym obkleiłem Prawy Przedni Bok który był Przytarty jak by po małym ślizgu wiec działając już i obklejając Bok zrobiłem tak ze BadLook ze Strickerboom który myślę nadał smaczku .

Image

Image

Następnie po złożeniu Plastików w Niedzielny Po Południowy Zimowy dzień Przyszedł czas na małą Sesyjkę JetForce .

Image

Image

Image

Image

Następnie kolejnym krokiem zmiany Jetty był zakup nowej Kierownicy i mostka :D :D

:arrow: Kierownica - Eco Black downhill
:arrow: Mostek - STR8 Black .

Image

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Image

Image

Po założeniu juz Kierownicy Jetta Nabrała Prawdziwego smaczku jak i nowego jak dla mnie Lepszego wyglądu :):D:D
Nie stety jak na razie słabe zdjęcia na których słabo widać kiere lecz postaram sie dodać lepsze :D

Image

Image

Image

Po zmianie Kierownicy aktualnie jestem Bez Licznika :/ i trzeba by było wypełnić lukę gdzie znajdował sie licznik ,dlatego postanowiłem jesli sie Bawić w Custom to z pełnej pary więc zamierzam Licznik połączyć z czachą :D
A więc zakupiłem wszystkie potrzebne produkty typu żywica, kit, włókno , papiery itp .

to co kupiłem to :

:arrow: Kit Novol Uni
:arrow: Kit Novol Finish
:arrow: Żywica Novol Plus 710
:arrow: Szpachelki plastikowe do kitu Top Tools
:arrow: Włókno szklane Novol

Image

Mając Troszkę Wolnego czasu :D zacząłem zabawę Custom :D

zaczynając od wycięcia Wlotów wczaszy najpierw oznaczając sobie taśmą obiekt do wycięcia :D a więc wyglądało wstępnie to tak :)

Image

następnie wziąłem lutownice i wziąłem sie do wycinania wlotów :)

Image

Po dłuższej chwili zabawy z lutownicą i wycinaniem wlot był juz wycięty wystarczy teraz Pilnikiem i papierem ściernym obrobić :D

Image

po wycięciu wlotów czass na wprawienie licznika w czaszy :D:D:D:

a więc wycinamy dziurę taką jak jest zaznaczona czerwoną linią :D:D

Image

Uploaded with ImageShack.us

nastepnie licznik w zakładamy od dołu czasy a od góry zakładamy plastik który nachodził nam na licznik w oryginalnej kierownicy wygląda to tak :)

Image

Image

Image

nie marnując czasu :D od razu zacząłem prace żywica :D i kitem :D:D
Pomagając sobie w szybszym wy śnięciu opalarką przygrzewając delikatnie :D

Image

Image

Teraz czasz na kit :D więc :D wyglądało to tak

Image

Image

pozostawiłem to wszystko na kilka dni do dokładnego wyśniecią :D a teraz czekam na troche wolnego po południowego czasu :D by t wyszlifować i dokończyć czache na Gotowca .


W Wczoraj od razu po wypłacie Dokonałem małych Zakupów na Mielochu :D

:arrow: Dźwignie hamulców - SSP CNC Type II
:arrow: Lusterko - Stage6 F1 Style M10, lewe
:arrow: Manetki - Revo Flame, niebieskie
:arrow: Przedłużacz amortyzatora - Polini, niebieski
:arrow: Manteka gazu - Rollgas Motoforce Racing, krótki skok,
:arrow: Wyłącznik zapłonu - Killswitch Racing

teraz oczekuje na paczkę Myśle ze w poniedziałek juz będzie więc zrobię kilka fotek i wrzucę :D

Kolejne up'y juz wkrótce :D:D
BeRTone
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2

Wróć do Wasze skutery

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron