speedfight.pl



Speedfight 2 206 wrc

Tutaj możecie pochwalić się Waszym skuterem.

Speedfight 2 206 wrc

Post» dzony » 20 Lip 2013, 00:45

Witam wszystkich dzisiaj chciałem opisać swojego speeda a więc. Nabyłem go 1.5 miesiąca temu był zaniedbany ponieważ stał 2 lata nieużywany za garażem. Poprzedni właściciel mówił że przed tak długą przerwą skuter chodził w 100%. Gdy skuter przewiozłem do domu od razu zabrałem się do pracy rozkręciłem wszystkie plastiki i wyczyściłem ramę oraz wszystko wokół zabrudzone, zabrałem się do pracy przy silniku byłem przygotowany że spędzę wiele czasu przy nim aby go odpalić. Pierwsze co zrobiłem to wylałem starą benzynę z baku i wyczyściłem go, był strasznie zasyfiony następnie wymieniłem wszystkie przewody paliwowe oraz filtr, gdy już to zrobiłem wyczyściłem gaźnik i filtr powietrza po tych czynnościach gdy kilka razy sobie pokopałem usłyszałem miły warkot silnika.To było małe streszczenie mojego początku z speedfightem niestety nie mam zdjęć od razu po zakupie ale wstawiam jak już troszkę go wyczyściłem chociaż jeszcze wiele zostało. Skuter chciałbym przywrócić na orginał jednak chciałbym go poddać takiemu liftowi jak gdzie nie gdzie polerka lub wstawić lampę ledową Image Image Image jest to mój pierwszy taki opis więc proszę o wyrozumiałość i liczę na wasze pomysły
dzony
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 23
Skuter: Peugeot Speedfight2 206 WRC

Re: Speedfight 2 206 wrc

Post» Speed by SebastianK » 02 Sie 2013, 13:20

No no ma potencjał speed dobrze że lc . polerki fajnie by wyglądały . co to za wydech ??? jakie osiągi ? ma jakieś części tuningowe ?
Awatar użytkownika
Speed by SebastianK
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 61
Skuter: Peugeot Speedfight II Custom
Grupa: Pomorskie

Re: Speedfight 2 206 wrc

Post» dzony » 04 Sie 2013, 00:55

Wydech był firmy nieznanej końcówka była malossi ale skuter tracił na nim na osiągach bo ktoś wspawał. Kolanko z blokadą i był spaw na spawie. Wymieniłem na orginalny od peugeota jest cichy i polepszył osiągi niestety speedfight leciał tylko 60 km/h więc postanowiłem mu kupić nowe rolki i pasek oraz świecę i ślizgi po założeniu skuter jest jak nowo narodzony bezproblemowo zamyka licznik z zapasem w manetce silnik 100% seryjny. Jedyne co przeprowadziłem to sam wypolerowałem wariator talerz momentu obrotowego gaźnik oraz troszkę króciec wyszlifowałem. Odziwo pasek się nie ślizga jutro dodam zdjęcia z wykonanych prac i filmik z jazdy. Pozdrawiam dzony
dzony
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 23
Skuter: Peugeot Speedfight2 206 WRC


Wróć do Wasze skutery

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron