speedfight.pl



Skuter Peugeot SpeedFight 2 70cm okazja IGŁA

Chcesz coś sprzedać? Napisz, może ktoś akurat tego szuka.
Regulamin forum
W dziale Sprzedam mogą być zawarte ogłoszenia o chęci sprzedaży tylko i wyłącznie skuterów i części do nich, wszelkie ogłoszenia o chęci sprzedaży samochodów, telefonów, dużych motocykli itp. będą usuwane.

Ogłoszenia w dziale sprzedam może umieszczać użytkownik, który posiada konto na forum co najmniej miesiąc i na swoim koncie ma minimum 30 postów. Temat można odświeżać raz na tydzień!

W naszym ogłoszeniu podajemy cenę i zdjęcie przedmiotu inaczej temat zostanie usunięty.

Skuter Peugeot SpeedFight 2 70cm okazja IGŁA

Post» KaniaMonic » 12 Cze 2015, 14:30

Witam mam dzisiaj do sprzedania skuter marki Peugeot. Jest to model speedfight 2 AC. Skuter kupiłem na aukcji komorniczej w 2010 roku. Zakupiony z przebiegiem 620km. Był on własnością jakiegoś starszego Pana który wpadł w długi. Mam wszystkie dokumenty od kupna. Jako wielki fan motoryzacji seryjny skuter nie dawał mi tyle frajdy więc postanowiłem go zmodyfikować. Po przebiegu 2000km został zainstalowany nowy cylinder 70cc sportowy, gaźnik, wydech, rolki, oraz używane plastiki WRC. Skuter w poprzedniej odsłonie był żółto czarny. W konfiguracji jaką miał bez problemu wskazówka leciała poza skale :) w 2012 sprzedałem wydech oraz gaźnik ponieważ potrzebowałem gotówki. Ostatnia pieczątka mechanika jest w 2012r ponieważ wtedy ostatni raz jeździłem na maszynie. Zostały lekkie rolki oraz cylinder 70cc. Zarejestrowany na 50cm w środku natomiast siedzi cylinder 70cc sportowy. Na seryjnym gaźniku oraz wydechu rozpędza się do około 70-80km/h. Bardzo szybko! Sprzedaję ponieważ już jestem za stary na skuter. Szukam kogoś kto nie patrzy na wygląd ponieważ nie ukrywam że ze dwa razy się wywaliłem. Widać to na zdjęciach. Tylko tego kto szuka silnika jak nowego. Oryginalnego przebiegu. Oraz idealnego skutera do tuningu który pojeździ spokojnie jeszcze 10 lat. Możliwość rozkręcenia i oględzin wszystkich części mechanicznych np. Wariatora, paska czy też nawet cylindra ! Na oponach widać jeszcze bieżnik! Zapraszam serdecznie na przejażdżkę Warszawa Włochy. Numer kontaktowy 784 228-939. Proszę nie dzwonić w godzinach 15-21.



www.skill.waw.pl
KaniaMonic
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 1

Wróć do Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron