speedfight.pl



Speedfight 100 cm3 1999 rok brak swiatel pozycyjnych.

Tematy dotyczące eksploatacji i naprawach Speedfighta.

Speedfight 100 cm3 1999 rok brak swiatel pozycyjnych.

Post» sklozgos » 26 Sty 2024, 23:12

Witam forumowiczow.

W rece wpadl mi model z tematu. Problem polega na tym, ze nie mogę znalezc przyczyny braku swiatel na deugiej pozycji przelacznika. Kierunkowskazy dzialaja, podswietlenie licznika dziala. Na 3 pozycji przelacznika dziala swiatla krotkie i dlugie, dziala swiatlo stopu, dziala ssanie, dziala ladowanie, dziala podswietlenie tablicy. Czujnik poziomu paliwa, czujnik poziomu oleju, doslownie wszystko chula oprocz swiatel pozycyjnych i mijania. Skuter pali normalnie od strzala. Przejrzalem instalacje i wszystko wyglada ok. Gdzie byla taka potrzeba zostalo wszystko polatane. Dziala nawet immobilizer. Instalacja jest na sterowniku aci 400. Przegladalem schematy speedfightow jakie znalazlem na necie. Jedna roznice znalazlem w podlaczeniu malej zarowki z przodu. Przewody mialy kolory jak z instalacji z modulem aci 100. Jednak ten modul aci 400 ma 8 przewodow i wszystkie sa podlaczone ok. Nie mam pojecia co moze byc przyczyna braku swiatel pozycyjnych/ mijania. Nie wiem jak je nazywac, ale na drugiej pozycji nie pali sie lampa przednia, ani tylna. Zarowki sprawdzone. Znajdzie sie ktos z podobnym problemem i wie jak rozwiazac ten problem?
sklozgos
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2

Re: Speedfight 100 cm3 1999 rok brak swiatel pozycyjnych.

Post» sklozgos » 28 Sty 2024, 22:26

Proszę administratorów o usunięcie posta. Problem rozwiązany
sklozgos
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2


Wróć do Eksploatacja i naprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron