Kapie olej z tłumika

Tematy dotyczące eksploatacji i naprawach Speedfighta.

Kapie olej z tłumika

Post» BrydzioL800 » 08 Maj 2011, 20:56

Pomóżcie czemu kapie olej z tłumika??
------>>>>> Wejdź i zostaw ślad po sobie:) http://speedfight.pl/viewtopic.php?f=10&t=32819 -------<<<<<
Awatar użytkownika
BrydzioL800
Użytkownik
Użytkownik

Skuter: PEUGEOT SPEEDFIGHT 2 SILVER SPORT.
Grupa: Dolnośląskie

google adsense
Google
User
User

Numer Gadu-Gadu: 0

Re: Kapie olej z tłumika

Post» Marcin0497 » 08 Maj 2011, 21:02

Musi kapać, ponieważ Speed to 2T.
Awatar użytkownika
Marcin0497
Użytkownik
Użytkownik

Skuter: Był 206 WRC '04... Jest DT 50R '07
Grupa: Wielkopolskie

Post» Killerek » 09 Maj 2011, 08:38

Hmm, pewnie masz Olej Castrol Power1 Racing 2T, miałem ten olej i uważam za średni;/, nie przepala go wgl, jak skuter postoi pare godz, dużo oleju nagromadza się i ciężko odpalić. Dobry jest olej z orlenu (ten czerwony), jak go wlałem znikł problem z odpalaniem, nagaru też nie było(to samo prawie co castrol), tańszy, łatwiej go dostać.
GO HARD GO PRO
Awatar użytkownika
Killerek
Użytkownik
Użytkownik

Post» rafcuss95zdw » 09 Maj 2011, 15:51

No to masz kolego pojęcie o olejach. Co z tego że ciężko przepala. To jest 2t i będzie zawsze przepalał, liczy się smarowanie a nie odpalanie. A poresztą jak ciężko odpala to masz za bogatą mieszankę i zalewa. Myślę że nie muszę wystawiać opini o oleju z Orlenu za 12zł. A jak już to powiem że ten olej dobrze smaruje silnik do 30km/h, Więc nie ma co porównywać do Castrola.
rafcuss95zdw
Użytkownik
Użytkownik

Skuter: Speedfight II LC

Post» Killerek » 09 Maj 2011, 16:08

@UP Miałem oba oleje, oba tłoki były bez nagaru, gaźnik mam wyregulowany perfect. "To jest 2t i będzie zawsze przepalał" więc castrola mój skuter nie trawił ...
GO HARD GO PRO
Awatar użytkownika
Killerek
Użytkownik
Użytkownik

Post» Nic0 » 09 Maj 2011, 18:33

BrydzioL800 napisał(a):Pomóżcie czemu kapie olej z tłumika??

Co to znaczy kapie kurde? Leje się strumieniem :?: Opisz to normalnie.
Image
Awatar użytkownika
Nic0
Użytkownik
Użytkownik

Skuter: Suzuki GSX-R 750 K6/K7
Grupa: Opolskie

Post» BrydzioL800 » 09 Maj 2011, 18:51

No kapie plamkami na tłumiku zostaje bo mam ZX a propo nie wiecie czy można cos do ZX włozyć bo pierdzi?
------>>>>> Wejdź i zostaw ślad po sobie:) http://speedfight.pl/viewtopic.php?f=10&t=32819 -------<<<<<
Awatar użytkownika
BrydzioL800
Użytkownik
Użytkownik

Post» Nic0 » 09 Maj 2011, 19:10

BrydzioL800 napisał(a):No kapie plamkami na tłumiku zostaje bo mam ZX a propo nie wiecie czy można cos do ZX włozyć bo pierdzi?

Czyli nie kapie tylko ślady zostają? Jeśli tak to tak ma być :)
Image
Awatar użytkownika
Nic0
Użytkownik
Użytkownik

Post» Adossek4 » 09 Maj 2011, 19:17

rafcuss95zdw napisał(a):No to masz kolego pojęcie o olejach. Co z tego że ciężko przepala. To jest 2t i będzie zawsze przepalał, liczy się smarowanie a nie odpalanie. A poresztą jak ciężko odpala to masz za bogatą mieszankę i zalewa. Myślę że nie muszę wystawiać opini o oleju z Orlenu za 12zł. A jak już to powiem że ten olej dobrze smaruje silnik do 30km/h, Więc nie ma co porównywać do Castrola.

Co ty za głupoty gadasz ze ten olej dobrze smaruje do 30km/h a co moze pozniej zle?? Wszystkie oleje smaruja dobrze.

Co od problemu zmien olej na inny "najlepszy" i sprawdzony jest Mobil 1 Fully Syntetic,spala go w 99%!!
"Nie pierwszy raz śmierci zagląda mi w oczy,
Nie mogę dać się zaskoczyć, by niczego nie przeoczyć.
Nie znam nawet swojej grupy krwi,
Nie wiem co mieli by przetoczyć,
Póki co powierzam życie mocy.
Która jest nade mną czuje jej piętno,"
Adossek4
Użytkownik
Użytkownik

Post» rafcuss95zdw » 09 Maj 2011, 19:47

Głupoty to ty gadasz. Mój kolega miał właśnie tak w sr że cały dyfuzor miał zachlapany olejem a miał leo tt. Wiecie dlaczego tak było ? Bo właśnie lał ten olej z Orlenu i przy większych prędkościach go nie spalał i wypluwał.
rafcuss95zdw
Użytkownik
Użytkownik

Post» BrydzioL800 » 09 Maj 2011, 21:08

Ten olej z orlenu to jedno wielkie gówno jest za gęsty do skuterów polecam CASTROL ACTEVO 2T

To nie temat o wyborze oleju. Jeszcze jeden podobny post i ostrzeżenie.
Stopro
Awatar użytkownika
BrydzioL800
Użytkownik
Użytkownik

Post» Nic0 » 09 Maj 2011, 22:03

BrydzioL800 napisał(a):Ten olej z orlenu to jedno wielkie gówno jest za gęsty do skuterów polecam CASTROL ACTEVO 2T

To nie temat o wyborze oleju. Jeszcze jeden podobny post i ostrzeżenie.
Stopro

Weź nie pier****. Lałem ten olej cały czas do skutera i było ok. Nawet na 70cc. Więc synek nie wypowiadaj się.
Image
Awatar użytkownika
Nic0
Użytkownik
Użytkownik

Post» Nic0 » 09 Maj 2011, 22:04

rafcuss95zdw napisał(a):. A jak już to powiem że ten olej dobrze smaruje silnik do 30km/h

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Awatar użytkownika
Nic0
Użytkownik
Użytkownik

Post» LOSU12 » 09 Maj 2011, 22:06

Ja tak samo nic nie mam do tego oleju zrobiłem na nim ok 5000km i jest tani, jedyny minus to to, że kopci. Aktualnie jeżdżę na mobilu
Awatar użytkownika
LOSU12
Użytkownik
Użytkownik

Skuter: Derbi GPR 125

Post» rafcuss95zdw » 10 Maj 2011, 07:20

Nic0 napisał(a):
rafcuss95zdw napisał(a):. A jak już to powiem że ten olej dobrze smaruje silnik do 30km/h

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nico, to była taka przenośnia że do 30. Chodzi mi że smaruje dobrze na małych obrotach, na większych nie spala i wypluwa wydechem.
rafcuss95zdw
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do Eksploatacja i naprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Nasi partnerzy:Forum Wędkarskie | wędkarstwo | chwilówka bez bik | Pożyczka

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE - SPEEDFIGHT.PL - 2005 - 2012 ©Powered by phpBB & phpBB3BBcodes

stat4u