speedfight.pl



Problem [Napęd,Gaźnik] Speedfight 2 -słaby start

Tematy dotyczące eksploatacji i naprawach Speedfighta.

Problem [Napęd,Gaźnik] Speedfight 2 -słaby start

Post» Kusko » 15 Lip 2016, 15:23

Posiadam speedfighta 2 LC w wersji wrc. Od początku próbuję zwalczyć muł na starcie niestety niepowodzeniem. W skuterze wymieniłem już dość dużo części ale poprawki nie widać.
setup, chociaż cieżko to tak nazwać ale:
wydech tecnigas next r
wariator polini hi-speed
Sprężyna centralna stage6 strong
rolki 8,4g(wydaje mi się że może być to ich wina ale obawiam sie że dając lżejsze v-max ostro spadnie)
dzwon sprzęgła stage6 wingcooler
oryginalne sprzęgło z dość twardymi chyba oryginalnymi sprężynkami(tu też moje pytanie czy nie jest to przypadkiem tego wina)
pasek malossi x-special (jest troszeczkę szerszy od oryginalnego więc także możecie się udzielić)
Skuter słabo rusza pomimo że jest wsadzona twarda sprężyna centralna a z obrotami to ciężko mi stwierdzić ale po prostu słychać tego muła. W/g mnie v-max też nie jest zadowalający ,ponieważ leci coś w granicach 80-83. Wydaję mi się że jeszcze na oryginalnym wariatorze ten start był troszeczkę lepszy a v-max to nawet nie zwiększył się chyba.
Jeśli napisałem jakieś głupoty to muszę się usprawiedliwić żę nie znam się jakoś bardzo na tym lecz w miarę ogarniam :P
Kusko
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 3

Re: Problem [Napęd,Gaźnik] Speedfight 2 -słaby start

Post» czoło2003 » 15 Mar 2017, 05:20

Ja bym ci radził kupić rolki testowe tak mniej więcej od 4,0g do 7,0gi wyregulować
czoło2003
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 9

Re: Problem [Napęd,Gaźnik] Speedfight 2 -słaby start

Post» czoło2003 » 15 Mar 2017, 05:22

czoło2003 napisał(a):Albo gażnik masz zapchany czy coś
czoło2003
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 9


Wróć do Eksploatacja i naprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron