speedfight.pl



jechał i nagle zgasł?

Tematy dotyczące eksploatacji i naprawach Speedfighta.

jechał i nagle zgasł?

Post» kostekak » 21 Sie 2016, 22:40

witam, remontuje speeda 1 50 seria, nie jest to nie wiadomo jaki remont ale do rzeczy. Skuter ciężko palił jak zimny, ssanie nie działa 0,23v na wtyczce od ssania swoje wyjaśnia, też się do tego przyczyniało. Jak go odpaliłem to rwał ładnie z jakieś kilkanaście metrów i dusił się zwolniłem kilka sekund na wolnych obrotach i rwał znów i tak bez filtra, po założeniu filtra latał normalnie to znaczy odpalanie byle jakie ale już jechał i nie gasł 100 k/h bez problemu w dwie osoby nie robiło mu różnicy, aż do momentu gdy podczas jazdy troszkę głośniej zaczął pracować ale nie metalicznie, to tak jak by filtr spadł, i zgasł. Nie mogę go teraz odpalić, co stwierdziłem:
-iskra jest
-kompresja na palca niby jest (aczkolwiek ją obstawiam)
-kranik podciśnieniowy działa (po dmuchnięciu leci paliwo)
-membrana wydaje się w porządku
- po ściągnięciu wężyka od paliwa, i jak kręcę to paliwo nie leci?
Mam drugiego speeda mogę poprzerzucać jak coś
Obstawiam trzy rzeczy: kranik, membrana , nieszczelność (którą sprawdzałem) i najgorsze ciśnienie!
A co Wy myślicie? a i przepraszam za błędy:)
kostekak
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 17

Re: jechał i nagle zgasł?

Post» kostekak » 23 Sie 2016, 19:02

widzę że tu pomocna dłoń z każdej strony:)
Otóż speed zrobiony, po dokładnym przeglądzie okazało się iż łapał lewe powietrze, i tu was zaskoczę, na pompce od dawkowania oleju tej co jest przykręcona do silnika, po usunięciu awarii maszyna lata aż miło.
Temat zamykam
kostekak
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 17


Wróć do Eksploatacja i naprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron