speedfight.pl



Cieknąca pompa wody

Tematy dotyczące eksploatacji i naprawach Speedfighta.

Cieknąca pompa wody

Post» Rollintwincam » 15 Wrz 2016, 18:40

Dzis odebrałem mojego SF3 od kolegi, który wymienił mi rolki wariatora na lżejsze (po zamontowaniu sportowego wydechu). Skuter dostaje bardzo wysokich obrotów (rzędu 9-10 tyś rpm) co troche mnie niepokoi bo przed montażem wydechu miał max 8. Natomiast koszmar rozpoczął sie jak wjechałem na podwórko- zgasiłem skuter, ściągnąłem kask, a na ziemi widze zielony, kapiący płyn chłodniczy. Sprawdziłem zbiorniczek i był pusty. Czy od wyższych obrotów pompa wody mogła się rozlecieć/rozszczelnić? Co gorsza nie moge nigdzie znaleść reparaturki a nowa pompa to ok. 200zł
Rollintwincam
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 6
Skuter: Speedfight 3 Darkside

Re: Cieknąca pompa wody

Post» Paweł Kęs » 21 Lis 2016, 21:11

Musisz zmienic pompe na nowa.Nie powinna sie rozleciec od obrotów może była wadliwa juz
Paweł Kęs
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 113
Skuter: Peugeot speedfight 2 2004r http://instagram.com/p/wRHFRGsH5y/?modal=true
Grupa: Małopolskie

Re: Cieknąca pompa wody

Post» agresor10 » 29 Gru 2016, 18:39

Pewnie tłumik zamontowany przepalił przewód od płynu chłodniczego i tyle. Wiem że LEOVINCE TT był inaczej wyspawany i trzeba było w innym miejscu puścić przewód od borygo. A rolki wstaw ciezsze o 1gram. Kolega pewnie jeżdzi Yamaha albo Aprilla i wstawił za lekkie rolki
Awatar użytkownika
agresor10
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 555
Skuter: speedfight 2 206 wrc
Grupa: Podlaskie

Re: Cieknąca pompa wody

Post» Rollintwincam » 01 Kwi 2017, 17:22

Mam rolki 5g. Od tamtego momentu kupiłem drugą pompe ze Scooterkingz ale dziś znów sie rozsypała :D Wiecie może jak zamontować elektryczną?
Rollintwincam
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 6
Skuter: Speedfight 3 Darkside


Wróć do Eksploatacja i naprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 2 gości

cron