speedfight.pl



PO WYMIANIE CYLINDRA NA NOWY NIEMA MOCY

Tematy dotyczące eksploatacji i naprawach Speedfighta.

PO WYMIANIE CYLINDRA NA NOWY NIEMA MOCY

Post» speedzik2005 » 06 Mar 2017, 18:33

Witam ma problem z speedfight 2 Z 2005 ROK ac wymieniłem cylinder tec eco na nowy stary miał kompresje 5-6 nowy tez ma 5-6 ale skuter jest słaby,czemu kompresja jest słaba skuter ciężko odpala z rozrusznika i jest słaba reakcja na ustawienie gaźnika gaźnik motoforca racing 17,5 i nie chodzi na wolnych obrotach (śrubka od wolnych obrotów nie reaguje wo gule dodam jeszcze ze mam nowy gaźnik dysza główna 70 nowa świeca ngk )i nowe płytki membrany
speedzik2005
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 3


Re: PO WYMIANIE CYLINDRA NA NOWY NIEMA MOCY

Post» czoło2003 » 14 Mar 2017, 12:00

kup sobie rolki testowe i spreżyny centralne i wyreguluj
czoło2003
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 9

Re: PO WYMIANIE CYLINDRA NA NOWY NIEMA MOCY

Post» czoło2003 » 14 Mar 2017, 12:29

czoło2003 napisał(a):to napewno zwiększy moc
:D
czoło2003
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 9

Re: PO WYMIANIE CYLINDRA NA NOWY NIEMA MOCY

Post» zbibro » 15 Mar 2017, 00:52

No i kompresji nie będzie,bo te cylindry żeliwne to straszny szajs.Nic nie jest dopasowane tak jak w seryjnym.Nawet tłok nie jest okrągły jak powinien.Sam kupiłem motoforce plus zamontowałem a tu straszna lipa i w dodatku na żeliwnym więcej się grzeje.Proponuję kupić tłok meteor nad wymiarowy i dać do szlifu ten cylinder,oczywiście do dobrego fachowca.Lub kupić zestaw aluminiowy renomowanej firmy.Jest jeszcze jedna możliwość,jak masz dobry seryjny jeszcze cylinder kupić tłok z selekcji model większy czyli jak masz na seryjnym tłoku A to kupić tłok meteor z sekcją CD.Ja tak właśnie zrobiłem i jest super.A pierścienie Ci brzęczą.
zbibro
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 12


Wróć do Eksploatacja i naprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron