speedfight.pl



Takie coś do takiego czegoś

Tematy dotyczące eksploatacji i naprawach Speedfighta.

Takie coś do takiego czegoś

Post» WolnoSzybki » 16 Mar 2017, 18:33

Witam wszystkich mam pewien kłopot z wyciekiem paliwa z takiej zaślepki na karterze miedzy rozrusznikiem a cylindrem. Do czego to służy i czemu podczas pracy silnika kapie tam paliwo? sorry za link do zdjecia ale nie umiem dodać inaczej :D

https://zapodaj.net/6a3303b517935.jpg.html
WolnoSzybki
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 3

Re: Takie coś do takiego czegoś

Post» zbibro » 17 Mar 2017, 11:29

Tam powinien być dozownik oleju którego u Ciebie nie ma.Miejsce po nim masz zaślepione,odkręć tą zaślepkę i popraw uszczelnienie.Wiesz że musisz robić mieszankę oleju z paliwem.
zbibro
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 12

Re: Takie coś do takiego czegoś

Post» WolnoSzybki » 17 Mar 2017, 13:54

dozownik mam elektryczny i zbiornik z olejem posiadam zamontowany zrobiłem na nim ponad 15000 km lejąc czyste paliwo do baku i uzupełniając stan oleju co jakiś czas ale dla wygody zrobiłem kontrolkę poziomu oleju jak jest mało to się zaświeca i dolewam zawsze ze sobą wożę olej. taką uszczeleczke można kupić czy własnoręcznie wyciąć z bakelitu
WolnoSzybki
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 3

Re: Takie coś do takiego czegoś

Post» zbibro » 17 Mar 2017, 14:28

Dorób uszczelkę,lub zastosuj jakiś uszczelniacz na bazie silikonu.Jaki to speedfight.Dwójka ma kontrolkę oleju i dozownik mechaniczny.
zbibro
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 12

Re: Takie coś do takiego czegoś

Post» WolnoSzybki » 17 Mar 2017, 14:46

powiem ci ze nawet nie wiem ogólnie to jest chiński skuter z wsadzonym silnikiem i instalacją z peugeot. Gość od którego kupiłem silnik wraz z instalacja powiedział tylko ze to jest ze speeda 2 z 2007r i full seria bez żadnych przeróbek czy tuningów mechanicznych. Na zbiorniku oleju był czujnik tylko brakowało okablowania w instalacji do niego
WolnoSzybki
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 3


Wróć do Eksploatacja i naprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron