speedfight.pl



Speedfight 2 - Silnik gaśnie po rozgrzaniu

Tematy dotyczące eksploatacji i naprawach Speedfighta.

Speedfight 2 - Silnik gaśnie po rozgrzaniu

Post» muniek34 » 17 Sie 2022, 19:43

witam, pojawił mi się taki problem, ale zacznę od początku. Po odpaleniu na zimnym po ok. 30sekundach pękł mi wężyk od pompki paliwa przy króćcu, rozlało się ok. 0,5l benzyny, zorientowałem się dopiero jak już miałem ruszać a zaczęły mu spadać obroty, wyłączyłem go, załączyłem ponownie aby ustalić z czego cieknie. Po odcięciu i założeniu na nowo wężyka, skuter odpala obroty na biegu wolnym są takie jak były wcześniej jedzie, rozpędza się prawie jak wcześniej ale tak nie do końca czuć że lekko się dusi tak do 25km/h potem już się rozpędza jak wcześniej przed awarią, ale jak się rozgrzeje i przejadę ok. 5km, zatrzymam się to na postoju momentalnie spadają obroty i silnik gaśnie. Świeca jest mokra, przed awarią była jak kawa z mlekiem. Olej z podajnika jest podawany. Po ponownym odpaleniu jak nie dam manetki po zakręceniu rozrusznikiem to odpala ale jak puszczę manetkę od razu gaśnie. Bez manetki kręci ale od razu gaśnie. Jak postoi i się schłodzi to jest w kółko to samo. Co się mogło stać, że się gaźnik rozregulował i daję zła mieszankę? bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.
Liczę na to to że ktoś może coś poradzić, co to może być.
muniek34
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 13

Wróć do Eksploatacja i naprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron