speedfight.pl



Aprilia RS, co sądzicie?

Tutaj możecie pisać o wszystkim co nie jest związane ze skuterami. Licznik postów wyłączony.

Co sądzisz o RS?

1. Fajna
23
88%
2. Bleee
3
12%
 
Razem głosów : 26

Aprilia RS, co sądzicie?

Post» Kuba » 28 Paź 2010, 17:54

Co sądzicie o tym moto? http://allegro.pl/show_item.php?item=1285566141 Chodzi mi głównie o wygląd czy się podoba czy nie, bo się waham.

Nawet jak się ktoś nie zna to niech głosuje. Chodzi o wygląd.
Kuba
 

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» adrianoscyganos » 28 Paź 2010, 18:02

Niezła :) Wygląda na orginał i widać że ktoś dbał. Na twoim miejscu podjechałbym nim na serwis i ją przeglądnął ew. z jakimś zaufanym mechanikiem ;) Podoba mi się ta apka. Sam bym taką przygarną xD 8) 8)
Awatar użytkownika
adrianoscyganos
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 233
Skuter: Mini Cooper, Mercedes CLK230K
Grupa: Dolnośląskie

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» Adam410 » 28 Paź 2010, 18:06

Mi się podoba :)
Ale RS w budzie od 2006 czy 2007 bodajże nic nie przebije ;D
Awatar użytkownika
Adam410
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 876
Skuter: SpeedFight2 AC
Grupa: Lubelskie

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» Kuba » 28 Paź 2010, 18:10

Kurde, strasznie się waham. Wydaje się wiarygodna. Dostałem bardzo dokładne foty. Owszem ma jakieś mankamenty, ale niby detale. Kompresja jest bardzo dobra, a właściciel wyraża zgodę na zdjęcie plastików. Wady to lekko zarysowany wydech, zgrzewany tylni błotnik i jedno pęknięte mocowanie wydechu. No, ale w sumie jak patrzę na niektóre moto to tragedia, a ta wydaje się bez wkładu.

RS w nowej budzie to g... dużo gorsze osiągi.
Kuba
 

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» Mateusz » 28 Paź 2010, 19:00

Ta RS-ka akurat ładna, ale jak mój kolega z klasy miał taką szarą to bleee! Sprzedał ją ;d
Awatar użytkownika
Mateusz
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1503
Skuter: Peugeot Speedfight Prost LC
Grupa: Warmińsko-Mazurskie

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» LOSU12 » 28 Paź 2010, 19:04

No szare są brzydkie, ale ta jest fajna chociaż mi się bardziej nowa buda podoba. Jak opony są oryginalne to widać że gość dbał i gumy nie palił. Jeszcze że wyraża zgodę na zdjęcie plastików to raczej nie ma nic do ukrycia. Jakby właściciel wyrażał zgodę to sprawdź ją w jakimś serwisie, to zawsze masz większą pewność dobrego zakupu.
Ja też za 1.5 roku myślę nad kupnem RS-ki.
Awatar użytkownika
LOSU12
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1598
Grupa: Kujawsko-Pomorskie

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» konrira » 28 Paź 2010, 19:08

Wypasiona maszynka :) Efekt z zewnątrz super :) mocna też jest na pewno :) bierz ją :yeah:
Awatar użytkownika
konrira
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 304
Skuter: Peugeot Speedfight 2 LC
Grupa: Małopolskie

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» macko3131 » 28 Paź 2010, 19:55

No ładna z wyglądu i z tego co pisze to mechanicznie też :P Nawet półka na lagach nie jest porysowana od klucza,breloczka etc co świadczy że przebieg powinien być oryginalny :)

Ps. Ja też jestem bliski zakończenia poszukiwań,jadę po Cagive Raptora w sobotę i zobaczymy co z tego wyjdzie :D
macko3131
 

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» krzychu13005 » 28 Paź 2010, 20:16

Ładna jest ale mi te kolory nie pasują.
Awatar użytkownika
krzychu13005
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 255
Skuter: Speedfight 2 LC
Grupa: Wielkopolskie

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» Bastian » 28 Paź 2010, 22:19

No sprzedawca wydaje sie bradzo wiarygodny i stan motorka na fotach tez jest bardzo ładny. Mysle ze jest to okazja, ale oczywiście nie ma to jak oglądnięcie maszynki na żywo i przejażdżka ;)
Bastian
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 311
Skuter: Peugeot Speedfight 2 LC
Grupa: Kujawsko-Pomorskie

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» Kuba » 28 Paź 2010, 22:45

macko3131 napisał(a):No ładna z wyglądu i z tego co pisze to mechanicznie też :P Nawet półka na lagach nie jest porysowana od klucza,breloczka etc co świadczy że przebieg powinien być oryginalny :)

Ps. Ja też jestem bliski zakończenia poszukiwań,jadę po Cagive Raptora w sobotę i zobaczymy co z tego wyjdzie :D



Daj tu link do tego raptora.


A jak dobrze pójdzie i wszystko będzie się zgadzać, to rs będzie moja.
Kuba
 

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» Elvis » 29 Paź 2010, 19:22

Opłaca sie ją przygarnąć :) Podoba mi sie :yes:
Awatar użytkownika
Elvis
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1896
Skuter: Peugeot Jet Force C-tech 50cc
Grupa: Śląskie

Re: Aprilia RS, co sądzicie?

Post» OskarNowik » 20 Gru 2013, 10:25

Witam. Mam 13 lat i chciałbym kupić sobie aprilia RS 50 tylko nie wiem czy sobie dam z tą maszyną rade. Do tej pory jeździłem jawką 50. Mam 160 cm wzrostu 45 kg. Proszę o rade.






http://luminosfera.pl/
http://powiat-minski.info/biznes-ekonomia/biuro-rachunkowe-besttax,wizytowka,26/
OskarNowik
 
Posty: 0


Wróć do Off-topic

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron