speedfight.pl



Prawo jazdy 2013

Tutaj możecie pisać o wszystkim co nie jest związane ze skuterami. Licznik postów wyłączony.

Prawo jazdy 2013

Post» Stage6 » 11 Wrz 2012, 20:37

Siema juz niedługo roczniki 95 zaczną prawko (W tym ja) wiec z tad moje pytanie , jak myslicie nowe testy beda łatwiejsze czy trudniejsze do zdania od starych ? :D
Awatar użytkownika
Stage6
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 357
Skuter: Jet Force

Re: Prawo jazdy 2013

Post» Vilpando » 11 Wrz 2012, 20:43

Zdecydowanie trudniejsze, będziesz miał kilak sek na odpowiedź , już na pamięć się nie wykujesz bo pytań jest ponad 3 tysiące.
Awatar użytkownika
Vilpando
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 85
Skuter: Speedfight 2 206 WRC
Grupa: Mazowsze

Re: Prawo jazdy 2013

Post» hwdp » 28 Sty 2013, 19:34

Hej jest tutaj ktoś tak naprawdę nieźle ogarnięty w tych przepisach bo zapisałem się na kurs A i B nie dawno zdawałem egzaminy jeszcze na starych zasadach i zawaliłem teorię z obu a dzisiaj byłem się zapisać na nowy egzamin i okazuje się że nie mogę zdawać A2 a na A nie mam skończonych lat i muszę 6 lat czekać. Nie wie może z was ktoś czy można jakoś zamienić kurs A na A2 ?
Awatar użytkownika
hwdp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 129
Skuter: speedfight 1 AC

Re: Prawo jazdy 2013

Post» Kosto12 » 01 Lut 2013, 14:12

Musisz zdawać teraz tylko na A2, na A już nie będziesz mieć możliwości, dopiero kiedy ukończysz 24 lata i będziesz mieć minimum 2 letnie doświadczenie z prawkiem A2.
Awatar użytkownika
Kosto12
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1128
Skuter: Peugeot Speedfight 2 206 WRC LC ; )
Grupa: Wielkopolskie


Wróć do Off-topic

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron