speedfight.pl



Speedfight vs TZR

Tutaj możecie pisać o wszystkim co nie jest związane ze skuterami. Licznik postów wyłączony.

Co wolelibyście kupić?

Peugeot Speedfight 2
9
56%
Yamaha TZR
7
44%
 
Razem głosów : 16

Post» albercik_9999 » 26 Lut 2007, 00:30

Bez zastanowienia wybrał bym TZR'ke ponieważ jest większa przy moim wzrosćie 190cm ok mi sie jezdzi i pozatym tym sie jezdzi bajecznie.Ja miałem przez 3 miesiące TZR'ke po tuningu na 80 cm to jest taka torpeda ,że jak wzucałem 2 to mnie na koło brało i mi qumpel spadł hehe.Jak byś ją poddał tuningowi to żaden skuter po tunie ani przeciętnej klasy fura nie ma z tobą najmniejszych szans.A zmiana biegój jest prosta ja np. sie nauczyłem w ciągu 10 min i już jechałem na miasto.I w tzr'ce możesz sobie fajnie harcorowo z biegami pojezdzić wycisnąć z niej co sie da hehe.pozdrawiam
Awatar użytkownika
albercik_9999
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 323
Skuter: Yamaha yzf 125 R by LISO

Post» adamek » 26 Lut 2007, 08:40

Jak tzr po tuningu rwie na kało sama to ja mam speda po full evo tuningu w garażu -

Powracając do tematu to wiadomo że - TZR po poddaniu mniejszego tuningu będzie osiągała duże prędkosci a nie to co skuter że wsadzimi 3 tyś i śmigamy 110 :)
Awatar użytkownika
adamek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 926

Post» albercik_9999 » 26 Lut 2007, 10:54

Bez obrazy adamek ale ty gów... wiesz na tego typu temat bo nigdy na takiej tzr'ce nie jechałeś tylko na tej swojej vivie którą już długo tuningujesz i nic z tego nie ma.A fotki masz jak jest rozje...
Awatar użytkownika
albercik_9999
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 323
Skuter: Yamaha yzf 125 R by LISO

Post» Qimby » 26 Lut 2007, 14:41

No właśnie adamek, jak sie nie znasz to nie piernicz głupot. To tak samo jakbyś nigdy się nie dymał i mówił, że nie jesteś prawiczkiem
Qimby
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 10

Post» wider14 » 26 Lut 2007, 18:41

Bardzo ciekawe porównanie :lol: :P :twisted:
Awatar użytkownika
wider14
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 36
Skuter: YAMAHA TZR

Poprzednia

Wróć do Off-topic

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron