speedfight.pl



koszt sciagniecia blokady

Tematy dotyczące eksploatacji i naprawach Speedfighta.

koszt sciagniecia blokady

Post» wilson » 17 Cze 2005, 01:57

Mam pytanko ile kosztuje sciagniecie blokady tak srednio w speedfighcie 2? Bo na pewnej_stronie.pl przeczytalem za 800zl!!!!!!!!!!!!!
Wogole niewiem co myslec troche mnie przeraza to ze pisza wiele o tym jak sie te Peugoty psuja.Moze to poprostu tak dla przekory gadają?bo maja Yamaszki?
z gory dzieki :wink:

Temat o blokadach
Adam_SX
wilson
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 1

Post» huskylipa » 17 Cze 2005, 13:49

na pewnej stronie ?? To już wiadomo że chodzi o (a)erox.pl
no wiesz. tam są same chamy, paczytaj sobie u nas temat np. speed czy aerox, a póżniej u nich. My rozważamy wszystkie opcje, podchodzimy z tym realnie, uczciwie, (mówimy że aerox i speed to równi sobie przeciwnicy, że rox jest dobry nawet b.d w niektórych kwestiach, a oni jadą bez opamiętania naszego kochanego speeda i jeszcze czepiają sie naszej stronki)

J E D N Y M S Ł O W E M ------------ P E * * Ł Y !! !! !!
Awatar użytkownika
huskylipa
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 179

Post» Jaroslavv » 17 Cze 2005, 16:03

W autoryzowanym serwisie 150. Tyle mi policzyli, chyba że w jakims normalnym warsztacie to mysle że 70 - 80 zł. A to że się Peugoty psują to sporadyczne wypadki, wolę mieć cały tyłek i komfort jazdy a nie 5km/h V-maxa więcej:) I zachwalać się japońcem. Yamaha robi fajne motocykle ale skutery to ma ... nie będę kończyć :D
Awatar użytkownika
Jaroslavv
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 193
Skuter: Peugeot Speedfight 2

Post» Simek » 19 Cze 2005, 12:24

W Dąbrowie Górniczej (woj.śląskie) za śćiągniecie blokadyw serwisie Peugeota chcą 250zł :twisted:
Simek
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 27

Ściągnięcie blokady

Post» l3niwiec » 19 Cze 2005, 23:05

A mnie w Krakowie w salonie, w którym kupiłem skuter policzyli 120zł + 150zł na części. Wolałem dać o 50zł więcej i nie tracić gwarancji :)
Awatar użytkownika
l3niwiec
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 12
Skuter: Peugeot Speedfight 2

Post» master16 » 28 Cze 2005, 22:06

w Warszawie w warsztacie około 150-200zł
Awatar użytkownika
master16
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 11
Skuter: narazie nic :(

Post» kalicki » 02 Sie 2005, 08:55

W Nowym Saczu u Pazgana koszt sciagiecia blokady sprzed dwoch lat to 150 zl. Sadze ze serwisy ustalaja koszty na podstawie ewentualnej konkurencji i swojego uznania dlatego rozpietosc jest dosc duza.

GK
kalicki
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 11


Wróć do Eksploatacja i naprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron