speedfight.pl



Rejestracja skutera z Włoch 2011

Tematy dotyczące innych skuterów niż SpeedFight jak i motocykli.

Rejestracja skutera z Włoch 2011

Post» cinek8005 » 18 Mar 2011, 19:08

Witam. Mam taki problem nasz wydział komunikacji jest zacofany. Sprowadziłem skuter z Włoch i dostałem tam kserokopie dowodu rejestracyjnego a oryginał został zatrzymany przez włochów bo oni od 2 lat nie dają oryginałów tylko kserokopie chyba że ktoś jeszcze znajdzie skuterek na takich małych blachach to wtedy dają oryginalny i po kłopocie a jak już jest taka większa tablica to trzeba zapłacić za wyrejestrowanie tego skutera 70 euro i się mordować w polskim wydziale komunikacji bo oni nie rozumieją ze włosi nie dają oryginału :( taki problem jest tylko z motorkami do 125cm3 bo na 125 i większe pojemności dają oryginał. Ma ktoś pomysł co zrobić z tym fantem i jak zarejestrować skuterek? Już niedługo nie będzie szans na kupienie skuterka z Włoch chyba że na części.

Zły dział. Przeniosłem. Przy okazji poprawiłem literówki.
Kuba
cinek8005
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 4

Re: Rejestracja skutera z Włoch 2011

Post» $ebek » 18 Mar 2011, 19:38

Jak od dwóch lat?? Ja kupiłem skuter z komisu a też był sprowadzany z włoch, sprowadzony on został 19 sierpnia 2010 rok, i jak go kupiłem to mam do niego orginalny dowód rejestracyjny.
Awatar użytkownika
$ebek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 409
Skuter: Malaguti f12 phantom lc
Grupa: Mazowsze

Re: Rejestracja skutera z Włoch 2011

Post» cinek8005 » 18 Mar 2011, 21:38

No tak ale jaką miał rejestracje taką mała czy już tą nową dużą, bo ja sprowadziłem w tym roku i miał już tą dużą i płaciłem za wyrejestrowanie we Włoszech 70 euro.

Piszemy "tą" a nie "tom".
Poprawiłem.
Marcin
cinek8005
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 4

Re: Rejestracja skutera z Włoch 2011

Post» bykolo » 18 Mar 2011, 22:29

Ja 1.5 roku kupiłem skuter i miałem oryginalny dowód z Włoch i bez problemu zarejestrowałem.
bykolo
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 524
Skuter: Sell
Grupa: Małopolskie

Re: Rejestracja skutera z Włoch 2011

Post» cinek8005 » 19 Mar 2011, 00:59

duza.jpg
a to jest duża
duza.jpg (17.22 KiB) Obejrzany 1594 razy
mala.jpg
to jest mała rejestracja
mala.jpg (19.38 KiB) Obejrzany 1594 razy
widać różnice na te małe biało czarne dają dowody a na te nowe niestety już nie a u nas tego nie rozumieją chyba widać różnice oczywiście jeszcze można kupić z ta starą blachą i ma się dowód w rękach i się rejestruje bez problemu :) gorzej z tą nowa blachom :(
cinek8005
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 4


Wróć do Inne skutery/motocykle

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron